Tu Monika i Robert Wiśniewscy.

Dzielimy wspólne życie i pasję jaką jest fotografia, która towarzyszy nam od wielu lat.
Fotografia kulinarna to nasz sposób na wspólną pracę, w której możemy w pełni wykorzystać nasze atuty i zamiłowanie do kuchennych eksploracji.
Łącząc szczyptę artystycznych inklinacji z miarką dokładności, precyzji i uporu w ciągłym doskonaleniu warsztatu fotograficznego staramy się pokazać piękno oraz głębię smaku w fotografowanym jedzeniu.

Dysponujemy okazałym zbiorem teł fotograficznych oraz dodatków, które mogą urozmaicić aranżację planu zdjęciowego.
Chętnie podejmiemy się wykonania zdjęć produktów, dań, akcesoriów kuchennych, sesji reklamowych, lifestyle i restauracyjnych, jak również zdjęć do prasy i książek.

Dlaczego my?

Mamy świeże spojrzenie, mamy ogromny zapał i ciągle czujemy radość robiąc zdjęcia.
Nie poddajemy się bez walki o najlepszy z możliwych efektów, jesteśmy dobrze zorganizowani, dokładni, codziennie szlifujemy swoje umiejętności.
Każdego dnia fotografując wykorzystujemy zdobytą wiedzę – Moniki artystyczne spojrzenie wsparte ukończeniem dwuletniego Studium Plastycznego oraz doświadczenie Roberta wyniesione ze Studium Fotograficznego – jednocześnie kierując się sercem.

Ps. Wypieki, które prezentujemy w tym portfolio, w większości przygotowywaliśmy samodzielnie, w naszym domu zawsze znajdzie się coś dobrego do kawy, do pogadania, czy spotkatnia z przyjaciółmi:)

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i życzymy miłego oglądania-smakowania.

Monika i Robert.